-23% Popusta na rezervne dele
  • Ne zamudite
  1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Pulley kit with timing belt (12)

Pulley kit with timing belt DAYCO KTB360

Koda artikla: AL20869693
  • Dostavljamo v državo
    United States
    Dostavljamo v United States in druge države.

    Brezplačna dostavaza naročila nad 208 eur in manjše izdelke, lažje od 10 kg

    Ponujamo različne možnosti dostave v United States. Datum in ceno dostave si lahko ogledate v nakupovalni košarici.

    Svojemu paketu lahko sledite z namensko povezavo za sledenje, ki jo prejmete takoj po plačilu naročila.
  • 170.80 eur
    • kosov na zalogi
    • 9 kos
  • datum dostave:
    01.12.2022, 11:55
    If you order now, the products will be delivered from the warehouse to ALVADI store on 01.12.2022 10:00

    Store address: Tallinn, Majaka 10

    Customers in Tallinn will receive the order on the same day.

    If you live outside of Tallinn, you will receive the order on the same day or on the next day (depending on the delivery method that can be selected during the checkout).
  • Dodaj v voziček
Proizvajalec DAYCO
Koda KTB360
Izdelek Pulley kit with timing belt
Originalne kode:
AUDI 038109119MS1
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
Pokaži več
Kode določi proizvajalec za pravilno izbiro delov.
Spodaj so kode, s katerimi je nadomestni del združljiv:
ALVADI AL20869693
AUDI 038109119MS1
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948035
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948588
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
CONTINENTAL CTAM CT946K2
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015543XS
GATES K015559XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SEAT 038198119E
SKF VKMA01131
SKF VKMA01251
SKODA 038109119MS1
SKODA 038198119D
SKODA 038198119E
TIMKEN KT90246
VAG 038109119MS1
VAG 038198119E
VW 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038198119E
VW 038198119H